קורס לקטליזטורים עסקיים ואישיים

לשמחתי, עולמות האימון והליווי הנפשי חווים פריחה של ממש בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הכוח שיש לאימון, לחלומות ולאמונה שלנו בעצמנו. את התגליות משנות החיים ואת ההשפעה המדהימה שיש לפעולות שאנחנו עושים על דפוסי החשיבה שלנו.

 

אם גם אתן מגיעות מעולמות האימון האישי, ה-NLP או הליווי ורוצות להעשיר את הידע שלכן, לרכוש כלים חדשניים שיהפכו את השירות שאתן מעניקות לעוצמתי ומשמעותי הרבה יותר, ויובילו את הלקוחות לנקודה המדויקת ביותר עבורם, יש לי את הקורס בשבילכן.

קורס מאמנים ללימוד
שיטת DBM

הניסיון שצברתי עם המתאמנות שלי לאורך השנים סייע לי לפתח את שיטת האימון של הקטליזטורית – שיטה ייחודית שמובילה לתוצאות מהירות בשטח: שיטת DBM.מטרתה העיקרית של השיטה היא לבצע אצל המתאמנות והמתאמנים שלנו שינוי תודעתי, שינוי שמתרכז בחשיבה חיובית ובגישה חיובית לחיים. כאשר האנשים שאנחנו מלווים יודעים מהי המטרה שמנחה אותם ומאמינים כי הם יכולים להשיג אותה – השמיים הם הגבול.D- Dream

המתאמנות שלנו צריכות להיות מסוגלות לחלום בגדול, לא להסס להיות כנות עם עצמן ולהודות בקול רם מהי השאיפה הגדולה ביותר שלהן מעצמן ומחייהן כרגע. המטרה שלנו היא לסייע להן להיפתח, להרגיש מספיק בנוח בכדי שהן ירגישו בנוח לצעוק את החלומות שלהן ולא לפחד לחלום בגדול.

B- Believe

על המתאמנות שלנו להאמין בעצמן, להיות משוכנעות שהמטרה שהן הציבו בפניהן היא אפשרית וכי הן מספיק חזקות בשביל לעבור את הדרך הזו. אם הן לא מאמינות בעצמן – שום דבר לא יכול להתקדם. גם כאן עבודתנו חשובה במיוחד, עלינו לשקף להן את המסוגלות שלהן, בעיקר בתחילת הדרך כאשר הן אינן מצליחות לראות זאת בעצמן. 

M- Mindset

אחת המשימות המאתגרות שהמתאמנות מקבלות בשיטה זו היא לנסות ולשנות את ההסתכלות שלהן על אירועים שקורים בחייהן. ברגע שהסוויץ׳ נעשה, והגישה החיובית הופכת לגישה המובילה, כל מכשול הופך מיידית לקטן יותר. המשימה שלנו היא לעזור למתאמנות לעשות את השינוי הרצוי בזמן הקצר ביותר, להציג בפניהן את היתרונות הרבים שהשינוי הזה מביא איתו ולהעניק להן כלים שיעזרו להן גם ברגעים הקשים.

יש לך עוד שאלות? רוצה להתייעץ איתי?
אני מזמינה אותך להשאיר פרטים בטופס ויחד נצא למסע מופלא של דיוק