הרצאות

כל הזמנה חדשה של הרצאה מרגשת אותי בכל פעם מחדש. כיום אני מעבירה שלושה סוגים של הרצאות לקהל הרחב: 

הדרך שלי:

הרצאה לחיילים ולחיילות לקראת ואחרי שחרור

אחד הקשיים שכל חייל או חיילת הקרובים לשחרורם מצה״ל נתקלים בו הוא ״אז מה עושים עכשיו?״ היציאה ממסגרת סגורה ומכוונת אל עבר עולם מלא אפשרויות היא מצד אחד מרגשת, אך יכולה להיות גם מאיימת. אני אוהבת להסתכל על התקופה הזו דרך מילה אחת: הזדמנות.

כל הרצאה לחיילים מרגשת אותי מחדש, בעיקר בגלל הרצון שלי להעביר הלאה ידע שישפיע על המשך חייהם האזרחיים, לזכר האחיין האהוב שלי, רס״ן אופק אהרון ז״ל, שנהרג מירי שוגג. המוות שלו עזר לי להבין שאחת המשימות שניתנו לי בחיים האלו היא לסייע לחיילים ולחיילות כמוהו למצוא את הדרך הנכונה להם בחיים שאחרי השחרור. 

במסגרת הרצאה זו, אסייע לחיילים לשנות את נקודת המבט שהתקבעה להם במהלך השירות. נדבר על הצבת מטרות והתמדה בהן, איך אפשר להבין מהם הערכים שלי כבן אדם, למה אמת זה דבר סובייקטיבי ואיך לשנות את דפוסי החשיבה בשביל להגיע להצלחה. מטרת ההרצאה היא להוציא את השומעים עם חומר למחשבה, אותו הם יכולים לתרגם למציאות עצמאית חדשה.

בין תשוקה למטרה

איך משלבים חיי משפחה עם עסקים

בואו נהיה כנות – לפעמים הדיסוננס בין ה״את״ שקיימת בעבודה לבין ה״את״ שקיימת בבית יכול לתסכל. לא משנה כמה את מבצעת תפקיד חשוב מחוץ לבית, לפעמים דווקא במקום הבטוח שלנו אנחנו מרגישות המשרתות. רבות מאיתנו חושבות שככה זה החיים, אי אפשר להיות מוצלחת ומאושרת בכל התחומים בחיים. ומה אם אגיד לך שזה לא נכון?

בהרצאה שלי נגלה ונפתח את כל הנקודות הכואבות שנמצאות בקשר שבין קריירה, ילדים, בית, זוגיות ומערכת היחסים שלנו עם עצמנו. מטרתה היא לגלות את הפוטנציאל של כל אחת ולגרום למימוש שלו באמצעות כלים נכונים, שיאפשרו שילוב נכון של עולמות העסקים והמשפחה. אעניק לך אסטרטגיות פעולה אותן תוכלי לשלב בחיי היום-יום שלך ולראות את ההבדל תוך זמן קצר. 

I DO:

איך לשלב בין זוגיות לקריירה, ולהצליח בשניהם?

נמאס לך לישון לבד במיטה? מודה בפני עצמך שאת קצת מקנאה בחברות שמתחתנות? זה אולי יישמע כמו קלישאה, אבל אני לגמרי מבינה איך הנשים שמגיעות אליי להרצאה הזו מרגישות, כי גם אני התחתנתי בגיל מאוחר יחסית. דבר נוסף וחשוב הוא שהקשרים עם הנשים בחיינו, ובעיקר עם אמא שלנו, משפיעים מאוד על הזוגיות שלנו ועל הנכונות להיכנס לאחת כזו. המחקר שעשיתי בתחום מוכיח זאת בצורה חד משמעית.

בהרצאת הדגל שלי שבנויה על שיטת DBM למימוש עצמי והשגת יעדים, אעניק לך כלים שיסייעו לך במציאת הזיווג הנכון לך, ביניהם טיפים לשלושת הדייטים הראשונים שלך עם בני זוג פוטנציאליים וכלים להתמודדות עם תחושת הבדידות. נשים רבות בוחרות להזמין את ההרצאה הזו לאירועים נשיים חשובים בחייהן, כמו הפרשת חלה או חוג בית של חברות קרובות, מה שמאפשר לייצר רמה אחרת של קרבה והקשבה בין חברות הקבוצה. 

סטארטפ

איך הופכים תחביב למותג!

סיפור חיי

אם אני יכולה כל אחד יכול

חמותי ואני

כן זה אפשרי

יש לך עוד שאלות? רוצה להתייעץ איתי?
אני מזמינה אותך להשאיר פרטים בטופס ויחד נצא למסע מופלא של דיוק