ליווי עסקי-תפיסתי

מרגישה שהעסק שלך עומד במקום? שהוא לא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו?

חשבת אולי לרגע שהמחסום שהעסק שלך חווה קשור לפן המנטלי, למחשבות שלך ולתפיסה שלך את עצמך?

 

אחת הבעיות שתוקעות לא מעט בעלות עסקים היא דפוסי החשיבה שלהן. כשאנחנו מנהלות עסק מנקודת מבט ישנה, כזו שלא מסתכלת על התהליכים והשינויים שהעסק ואנחנו חווינו מאז הקמתו – אנחנו לא מאפשרות לעסק שלנו ולעצמנו להתקדם אל עבר האפשרות של עתיד מקצועי משגשג.

אם גם את רוצה להרים את העסק שלך ולדאוג שהוא יהיה כמה שיותר מצליח, אני מזמינה אותך להגיע אליי לפגישת אפיון עסקי-תפיסתי. מדובר בתהליך המבוסס על שיטת DBM אותה פיתחתי, ששמה דגש על שינוי דרכי החשיבה בכדי להצליח. כל פגישה היא פגישה אחת על אחת המתקיימת פעם בשבועיים. משך הליווי תלוי בך: ניתן לצאת לתהליך של ארבעה חודשים, חצי שנה או שנה. 

פגישה ראשונית

בפגישה הראשונה שלנו נתמקד בהיכרות הדדית ותיאום ציפיות לקראת התהליך המשותף שלנו. אשמח לשמוע על העסק שלך, על המכשולים שאת מרגישה שעוצרים מבעדך לפרוח, ניהול הזמן הנוכחי של העסק ועוד. בנוסף, נדבר על החזון העסקי שלך ואל הנקודה שאליה את רוצה להגיע בסוף הדרך. 

ניתוח ואבחון

לאחר סיום הפגישה, אני אערוך ניתוח ואבחון מדויק של כל הפרמטרים הקיימים בעסק. עבודה זו תאפשר לי להבין מהם המעצורים האמיתיים שמונעים ממך לפרוץ. 

עבודה מנטלית

לצד העבודה הפרקטית של העסק, נשים דגש גדול על העבודה המנטלית שלך עם עצמך. בינינו, העבודה המנטלית היא כנראה המשימה הכי חשובה וקשה בתהליך. נבין יחד מה מבדיל אותך מאחרים בשוק, כיצד למצוא ולהעריך את עצמך כפי שמגיע לך ועוד. רק לאחר שנבסס את המנטליות העסקית שלך נוכל באמת לצאת לדרך. 

בניית תוכנית עסקית מחודשת

מפגשים רבים יתרכזו בבניית תוכנית פעולה עסקית חדשה הכוללת חלקים רבים, ביניהם:

יש לך עוד שאלות? רוצה להתייעץ איתי?
אני מזמינה אותך להשאיר פרטים בטופס ויחד נצא למסע מופלא של דיוק