רגע לפני שנצלול לעומק העניינים, חשוב לי שתכירו אותי באופן אישי. למה? מאחורי כל עסק עומד בן אדם, ואני מאמינה שאחד מהכלים להצלחה בכל משימה שתציבו לעצמכן היא הזדהות והיכרות עם האדם שעומד מולכן.

אז נעים מאוד, אני דורית בן משה, קטילזטורית המאיצה פעולות להצלחה בחיים ובעסקים, מפתחת שיטת DBM לשינוי דפוסי חשיבה ומאסטר NLP. בכנות, עולם הטיפול מעולם לא היה זר לי. מאז שהייתי קטנה אהבתי להיות אוזן קשבת לאנשים, לשמוע את אשר על ליבם ולהעניק להם עצות להמשך הדרך. הילדות שלי הייתה לא פשוטה, ובמשך כל חיי נאבקתי על מנת להשיג את המטרות שלי מבלי לזנוח את האנשים היקרים סביבי. נושא הטיפול והדאגה לזולת ליווה אותי גם בשירותי הצבאי, בו שירתי כמשק״ית ת״ש בחטיבת גבעתי. לאחר השחרור עבדתי בעולמות הביטוח במשך כמה שנים, עד שהבנתי שאני צריכה להיכנס לעולמות הרוח. כאשר ילדתי את ביתי הבכורה ניצבתי בצומת דרכים. הכניסה לאימהות לצד פיטורין מהעבודה שהייתה לי דחפה אותי ללמוד משהו חדש, את מה שחשוב לי באמת.

נרשמתי ללימודים ב״גומא״, בית ספר לאימון וגישור, בו רכשתי את כלי הטיפול החשובים ביותר והתמחתי בטיפול במשפחות, זוגות ומתבגרים. במקביל, ביצעתי קורס הכשרת מנטורים של איתי כנר ונשאבתי לעולם הזה. בנוסף, אני בוגרת קורס ייעוץ עסקי של ניר דובדבני ומלווה בעלות עסקים, גם בפן המנטלי, ומתמחה בשינוי תודעתי. 

מאז ועד היום חלפו כבר 12 שנה, בהן אני מקדישה כל יום להקשבה ועזרה לנשים שזקוקות לי, בעיקר לנשים שמתקשות במציאת זוגיות. אני מבינה את הכאב שלהן מעומק ליבי, ויחד אנחנו נכנסות לתהליך עוצמתי שפועל על כל חלקי הנפש. בשנים האחרונות, סייעתי ליותר מ-40 נשים למצוא את אשר אהבה נפשן ולהתחתן.

בעזרת הניסיון העשיר שלי הצלחתי לפתח שיטה, בה אני משתמשת בכל המפגשים הטיפוליים שאני מעבירה: שיטת DBM – Dream, Believe, Mindset.נרשמתי ללימודים ב״גומא״, בית ספר לאימון וגישור, בו רכשתי את כלי הטיפול החשובים ביותר והתמחתי בטיפול במשפחות, זוגות ומתבגרים. במקביל, ביצעתי קורס הכשרת מנטורים של איתי כנר ונשאבתי לעולם הזה. בנוסף, אני בוגרת קורס ייעוץ עסקי של ניר דובדבני ומלווה בעלות עסקים, גם בפן המנטלי, ומתמחה בשינוי תודעתי. 

מאז ועד היום חלפו כבר 12 שנה, בהן אני מקדישה כל יום להקשבה ועזרה לנשים שזקוקות לי, בעיקר לנשים שמתקשות במציאת זוגיות. אני מבינה את הכאב שלהן מעומק ליבי, ויחד אנחנו נכנסות לתהליך עוצמתי שפועל על כל חלקי הנפש. בשנים האחרונות, סייעתי ליותר מ-40 נשים למצוא את אשר אהבה נפשן ולהתחתן.

תופתעו לדעת כמה מהחסמים הפיזיים בחיים שלנו נגרמים בכלל ממעצורים הנמצאים בנפש. השיטה שלי שמה את הדגש על החיוביות, על ההסתכלות הפוזיטיבית על אירועי החיים השונים והתמקדות בהגשמת החלומות של כל אחת מכן. באמצעות שינוי דפוסי החשיבה והתמקדות בהצלחות המלוות אותנו, גם אם הן קטנות, אנחנו יכולות לשנות את ההסתכלות על כל אספקט בחיינו ומכך לצאת מחוזקות יותר. זהו הבסיס האמיתי למימוש עצמי מלא. 

 

אני שמחה להציע את שירותיי לכל אחת שמרגישה שהיא נמצאת בתקופה של חוסר וודאות, בין אם בפן העסקי, הזוגי, הרגשי או אפילו במערכת היחסים שלה עם חמותה. אני מציעה טיפולים אחת על אחת לצד הרצאות לקבוצות גדולות ולחברות עסקיות.

 

בתור נשים, נדרש מאיתנו לזגזג בין המון תפקידים בחיים, ואני אשמח לעזור לך לוודא שכל פרט בחייך מקבל את תשומת ליבך המלאה וגורם לך להיות מאושרת. אני מזמינה אותך לצאת לדרך קסומה, בה נמצא את מלוא הפוטנציאל שלך ונגרום לך לעוף!

יש לך עוד שאלות? רוצה להתייעץ איתי?
אני מזמינה אותך להשאיר פרטים בטופס ויחד נצא למסע מופלא של דיוק